Ортақ тақырып: Менің мектебім Бөлімше: Мектеп шеберханасына саяхат

Slides:



Advertisements
Similar presentations
Британиядағы тамақтану
Advertisements

MY HOUSE. MY FLAT..
Сабақтың тақырыбы: Visit my
Theme of the lesson: “What are you going to do d ring your holidays in New York?” “Сенің Нью Йорктағы демалысыңда қандай жоспарларың бар?”
The theme of the lesson: Сын есім және оның шырайлары.
MyKaz.kz – Ашы қ м ә ліметтер порталы «Тазалы қ – денсаулы қ негізі, Денсаулы қ – байлы қ негізі» MyKaz.kz - Ашы қ м ә ліметтер порталы.
 Солтүстік - оңтүстік мәселесін қарастыра отырып, қазіргі жаһандану жағдайындағы оның өзектілігін анықтау. Сонымен қатар бұл мәселені тарихи дискурс.
Сабақтың тақырыбы: Антиген-антидене реакцияларының механизмі.
Сыныпта бақылау / қадағалау жүргізудің әдістері 5-минут.
Сабақтың тақырыбы: Windows Movie Maker бағдарламасы және movie maker бағдарламасында жұмыс істеу.
Сілтеу есімдігінің түрленуі & Demonstrative Pronouns
Сыныбы: 9 сынып Мұғалім: Ізтілеуова Г Сабақтың тақырыбы: Паскаль тілінің параметрлі қайталану операторы (практикалық.
Тәрбиелік шараның тақырыбы: «Білгіштер бекеті»
Панорамалық сабақ №125 С.Сапарбекова атындағы орта мектеп
Сөз мағынасы.
Қайырлы күн!.
Қайталау операторлары
«Көтеріңкі көңіл күй» Мейірімді жүрекпен, Ақпейілді тілекпен,
“VB-да Графикалық әдістер мен процедуралар”
№69 Ақбай жалпы орта мектебі Информатика пәні мұғалімі:
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы №17 орта мектеп
      ШАҒЫН ЖОБА Тақырыбы: Критериалды бағалау жүйесін қазақ тілі пәнін оқытуда (диктант) қолдану    Free Powerpoint Templates.
Танысайы қ ә ріптестер ! Биология пәнінің мұғалімі: Сәрсенова Лаззат Ермекбайқызы 2019 жыл.
Панфилов жалпы орта білім беру мектебі Windows операциялық жүйесі
Информатика және ақпарат
Тақырыбы: §4.8 Құрамды шарттарды программалау
Жұлдызды сәт.
ИНФОРМАТИКА – ҒАСЫР ТАЛАБЫ.
Кембридж бағдарламасы бойынша ІІ деңгей сертификатталушы
Сабақтың тақырыбы: Мәтінді теру және түзету ережелері.
КЕСТЕЛЕРДІ, СУРЕТТЕРДІ, БЕЙНЕНІ ЖӘНЕ ДЫБЫСТЫ КІРІСТІРУ.
БРЕЙН-РИНГ Информатика.
Жаңаөзен қаласы №17 орта мектеп
Математика 5 сынып.
9 сынып Сабақтың тақырыбы: Құрама шарт және таңдау операторы.
Бұл мәлімет ШЫНДЫҚ па немесе ЖАЛҒАН ба?
Тапсырма: Берілген мәтіннен Жерден 300 жарық жылдан артық ара қашықтықта орналасқан және Күннен жарықтығы 7000 еседен артық жұлдыздар туралы ақпарат табыңдар.
ж. Сабақтың тақырыбы: “Microsoft Excel электрондық кесте туралы жалпы түсінік”
1 слайд Титулды бет– Білім мекемесінің атауы Эмблемасы Жоспардың атауы, орындалу мерзімі.
Сыныптағы барлық оқушылар үшін оқу үдерісін қалай жақсартуға болады
Презентацияға графикалық объектілерді кірістіру.
«Қазіргі заманда жастарға ақпараттық технологиямен байланысты әлемдік стандартқа сай мүдделі жаңа білім беру өте қажет» Н.Ә.Назарбаев.
Математика-информатика (біріктірілген сабақ )
Пернемен- саяхат Дайындаған: №97 орта мектебінің
Subject: Physics Lesson theme: Newton’s second law Class: 9 a Date:
тұрғыдан ойлауға үйрету
8 - сынып.
«Бүгінгідей жаһандану жағдайында мемлекет пен адам озық, бәсекеге сай болуы үшін, ең бірінші білім мен ғылым өркендеуі қажет.»
Қасымова Алима Ертайқызы
Информатика пәнінің алғырлары
Ү й тапсырмасын с ұ рау: 1.Зымыран қалай қозғалады? 2.Реактивті қозғалыс деген не? 3.Оған мысалдар келтіріңдер. 4.Қандай мақсатпен зымырандар көпсатылы.
Сабақтың тақырыбы:Кестелер.Кесте құру
Тесттік жұмыс 1. Windows-дің объектілерін әр түрлі құрылғылармен басқаруға болады, оның ең негізгісін атаңдар. А) пернетақта Ә) тышқан.
Ақпараттың көлемі және оның өлшем бірліктері
Қазақ әдебиеті 5-сынып Қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі
Ағылшын тілінде пәндік мазмұнға негізділген оқыту: ғылыми білім беру
Нарқызыл негізгі мектебі
Сабақтың тақырыбы: Файлдар, бумалар және жарлықтар.
Мақсатым: АҚШ туралы білімдерін шыңдау.
Табылған дәлелдемелерді ескере отырып, шешімді қалай шығарамыз?
Сабақтың тақырыбы: «Циклді ұйымдастыру»
Дара жарнақты және қосжарнақты тұқымдар
Power Point бағдарламасында презентация құрастыру
ОПЕРАЦИЯЛЫҚ ЖҮЙЕЛЕР.
Оқыту үшін бағалау.
Семинар Мектептегі бағалау: Екітілділік, үштілділілік және «translanguaging» стратегиясы Кэтлин Хью «Үш тілде білім беру: ұлттық және халықаралық тәжірибе»
Графикалық файлдарды ендіру. Дыбыспен жұмыс.
Үй тапсырмасын тексеру
Тақырыбы: Геометриялық фигуралардан құрақ құрау тәсілі.
ӘЛ-ФАРАБИ АТЫНДАҒЫ ҚАЗАҚ ҰЛТТЫҚ УНИВЕРСИТЕТ Физика-техникалық факультеті Қатты дене физикасы және бейсызық физика кафедрасы «БІРДЕЙ ПАРАМЕТРЛЕРІ БАР ЖОЛАҚТЫ.
Presentation transcript:

Ортақ тақырып: Менің мектебім Бөлімше: Мектеп шеберханасына саяхат 1-сынып Күні:08 .11.16ж Б ө л і м : Менің мектебім Бөлімше: Мектеп шеберханасына саяхат Тақырыбы: Рр дыбысы мен әрпі

1 2 1 1 Мәтінде кім? не? туралы айтылғанын анықтау Мақсаты: әріпті тану, ажырату және оны дыбыспен сәйкестендіру; оқу түрлерін қолдану; мәтіннің мазмұнын тақырыбы немесе оның иллюстрациясы бойынша болжау; жазу жолын , жоларалық кеңістікті, жолдың жоғарғы және төменгі сызығын сақтап , әріп элементтерін каллиграфиялық талаптарға сай жазу. Мақсаты: 1 2 1 1

Бағалау критерийлері 1.Тыңдалған мәтіннің не туралы екенін анықтайды. 2. Мәтіннің мазмұнын сурет арқылы көрсетеді, әріпті дыбысты сәйкестендіреді. 3.Сөздің мағынасын ажырату, оқу ,жиі кездесетін сөздерді тұтас оқиды (буындап оқиды,сөздерді толықтырып оқиды ,сөздердін мағынасын ажыратады, жиі кездесетін сөздерді өмірмен байланыстырады, ой ұшқырлығын иллюстрация бойынша болжайды)

Дескрипторлар Мәтіннің мазмұнын сурет арқылы көрсете алады Мәтіннің мазмұнын сурет арқылы көрсете алады әріпті дыбыспен сәйкестендіреді Берілген суретті атай алады Тындалған мәтіннің не туралы екенің анықтай алады Өмірмен байланыс орната отырып , мысал келтіре алады Буындап оқи алады Сөздерді толықтырып оқи алады Жиі кездесетін сөздерді өмірмен байланыстыра алады Ой ұшқырлығын иллюстрация бойынша болжайды

Тілдік мақсат Қазақша Орысша Ағылшынша Мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойын анықтайды Дыбыс пен әріпті таниды және ажыратады Оқу түрлерін қолданады Оқиғаны болжайды Каллиграфиялық, графикалық нормаларды сақтайды Қазақша Орысша Ағылшынша ара пчела bee ара пила saw

Талқылауға арналған сұрақтар -Арала, ара сөздері қандай мағына береді? -Отынды немен кесеміз? -Қандай кезде күшік ырылдайды және үреді? -Гүлдерді аралағанда ара не істейді? -Балалар, сендерді ара шақты ма? Сол кезде бізге не болады, араға ше?

Алдыңғы оқу Менің мектебім 1.1.1.8 Менің мектебім 1.1.1.8 Берілген сюжетті сурет бойынша шағын әңгіме құрау. Өз аулаңның суретін салу.

Психологиялық дайындық Кәне, қанат жазайық, Қарлығаш боп ұшайық. Ұшып-ұшып алайық Қайта келіп қонайық!

Топқа бөлу. 1.Ара 2.Тырма 3.Күрек Ж о с п а р Топқа бөлу. 1.Ара 2.Тырма 3.Күрек Шарада бар, Шанада жоқ. Партада бар, Тақтада жоқ. Рр

О р т а с ы Тапсырмалар орындату: 1-тапсырма. Мәтінді тыңдата отырып, жаңа дыбысты тану. Кері байланыс. Бағдаршам.

ар ара ра ар а рал ар а нар а ра а ра ла нар А нар 2-тапсырма Сөздерді және сөйлемдерді буындап оқыту. ар ара ра ар а рал ар а нар а ра а ра ла нар А нар А ра, а ра, а ра лар! А лан, а ра а ра ла. Кері байланыс “Бағдаршам”

3-тапсырма Кері байланыс. Бағдаршам. “Ойлан, тап” ойыны арқылы р дыбысын сөз басы, ортасы, аяғында тұрғанын табу. Кері байланыс. Бағдаршам.

Сергіту сәті “Қарлығаш” биі

Дәптермен жұмыс

Суретпен жұмыс. Оқулықтағы 3-тапсырманы орындау. Ребусты шешіп, шыққан сөзге сөйлем құрау. 2. Оқулықтағы 2-тапсырманы орындау. Жаңа сөздерді оқу. 3.Оқулықтағы 1-тапсырманы орындау. Тыңдалған мәтіннің мазмұнын айту.

Қосымша мәліметтер Шығармашылық тапсырма Оқушы-мұғалім-ата-ана арасындағы байланысты жүзеге асыру үшін оқушыларға ата-аналарымен бірге Асханада, Қонақ бөлмеде, Жатын бөлмеде Р дыбысы кездесетін сөздердің атын жазып келу.

Бағалау 1. “Бағдаршам” әдісі 2. Бағалау парағы

Пәнаралық байланыс Музыка Дүниетану Жаратылыстану АКТ Құндылықтармен байланыс. (өмірмен)

Рефлексия Қорытынды бағалау. Сабақ мақсаты орындалды деп ойлаймыз. Сабақтың мақсаттары мен оқу мақсаттары орындалды ма? Бүгін оқушылар не үйренді? Сабақ қалай өтті, қандай деңгейде өтті? Жоспарланған саралау жақсы іске асты ма? Уақытты қалай пайдаландым? Жоспарыма қандай өзгеріс енгіздім, неге? Сабақ мақсаты орындалды деп ойлаймыз. Қорытынды бағалау. Ең жақсы өткен 2 нәрсені атап кетіңіз? “Ойлан, тап!” ойыны. Видеороликтер. Қандай 2 нәрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді? Артикуляциялық жаттығулар. Рахмет, рұқсат па, ризамын сөздерінің өмірмен байланысын тапқанда... Осы сабақтың барысында келесі сабағыма қажет болуы мүмкін барлық сынып немесе жекеленген оқушылар туралы қандай ақпарат білдім? Р дыбысын айта алмайтын оқушыларды білдім.

Тыңдағандарыңызға рахмет!